krok po kroku, czyli jak to działa

1 KROK:
WYWIAD Z ARCHITEKTEM

Wspólne określenie preferencji projektowych oraz pomoc w wyborze pakietu najlepiej dopasowanego do Waszych potrzeb. Spotkanie przy pysznej kawie ze mną bądź z jednym z członków naszego zespołu. W przypadku projektów online – kontakt mailowy/ telefoniczny. W celu poznania Waszych oczekiwań, po wybraniu odpowiedniego pakietu projektowego, przesyłamy krótką ankietę, która powie nam, jakiego typu wnętrza najbardziej do Was przemawiają.

2 krok:
INWENTARYZACJA I POMIAR

Inwentaryzacja architektoniczna, czyli pomiar pomieszczenia plus dokumentacja fotograficzna. Może być wykonana przez naszych architektów bądź przez Was samych. Jeżeli zdecydujecie się na drugą opcję, zostaniecie przez nas dokładnie poinstruowani, jak w czytelny i szybki sposób zaznaczyć na kartce papieru długości niezbędne do rozpoczęcia prac nad projektem. Jeżeli chodzi o dokumentację fotograficzną, zasada jest prosta: im więcej zdjęć, tym lepiej. Ważne, żeby wszystkie ściany (w przypadku pomieszczeń ze skosami – także sufity) zostały przez was sfotografowane.

3 KROK:
RUCHOMY MODEL 3D

Kolejny etap to praca na modelu 3D. Jest to najprzyjemniejszy etap projektowy. W końcu to, co sobie wyobrażaliście lub przeciwnie – to czego nie jesteście w stanie sobie wyobrazić, może nabrać kształtów i kolorów. Na kolejnym spotkaniu architekt przedstawi wam także swoją wersję, jak on widzi tę przestrzeń. W tym momencie macie 2 opcje: możecie zdecydować się na któraś z wersji projektowych bądź wspólnie stworzyć taką, która w 100% spełni wasze oczekiwania. Każda zmiana zaproponowana przez architekta bądź przez Was samych, po kilku minutach pojawia się na ekranie. Taka forma prezentacji skraca etap projektowy do minimum oraz ułatwi Wam podjęcie właściwych decyzji.

4 KROK:
wizualizacje fotorealistyczne

Graficzne przedstawienie koncepcji projektowej, czyli tego jak docelowo będzie wyglądało wasze nowe wnętrze. Pracując z nami nie musicie przestawiać mebli, w celu wyboru najciekawszego układu, nie musicie także wyburzać ścian ani robić remontu co trzy lata, w nadziei, że tym razem efekt będzie zadowalający. Przy pomocy programu 3D oraz naszych nieocenionych architektów, wersję finalną Waszego odmienionego mieszkania, zobaczycie już na drugim spotkaniu. Powierzając nam swoje 4M, unikniecie także chodzenia po sklepach oraz przeszukiwania stron wnętrzarskich w celu wyboru najlepszego wyposażenia. Z nami wybierzesz wszystko w JEDEN DZIEŃ, w JEDNYM MIEJSCU, bez konieczności sprawdzania asortymentu we wszystkich sklepach i porównywania cen w internecie. W RAMACH PROJEKTU ZAPEWNIAMY SKORZYSTANIE Z AKTUALNYCH OFERT SHOWROOMÓW – WEJŚCIE TYLKO Z ARCHITEKTEM, co gwarantuje oszczędność czasu, unikatowość rozwiązań oraz gwarancję niższych cen nawet o 40%.

5 krok:
rysunki wykonawcze

Książka projektowa, zawierająca komplet rysunków dla wykonawców, dzięki której projekt waszego wnętrza, będzie mógł być w pełni zrealizowany. Rzuty zawierające inwentaryzację architektoniczną, układ ścian oraz sufitów podwieszanych, wyposażenie, układ posadzki, WOD-KAN, elektrykę (punkty świetlne oraz gniazda), aranżację poszczególnych pomieszczeń oraz widoki ścian (łazienka, kuchnia) wraz z intuicyjną legendą, precyzyjnym opisem i wymiarowaniem.

6 KROK:
lista zakupów

Szczegółowe zestawienie elementów wyposażenia wraz z wyliczeniem ilości, ceną oraz wskazaniem sklepu, w którym możecie wszystko zakupić.

7 KROK:
WIZUALIZACJE 3D WNĘTRZA

Trójwymiarowe wizualizacje – do oglądania w stereoskopowych okularach 3D.

8 krok:
ANIMACJA 3D

Nasi architekci nagrają dla was filmy, dzięki którym będziecie mogli znaleźć się „w waszym projekcie” – możliwość oglądania filmów także w stereoskopowych okularach 3D.
SPACER 3D – To coś więcej niż wizualizacja. Dzięki tej formie prezentacji, możecie wirtualnie znaleźć się we wnętrzu, które dla Was zaprojektowaliśmy, niczym w grze komputerowej. Możecie poruszać się po całym pomieszczeniu, przybliżyć każdy szczegół i obejrzeć każdą ze ścian. Możecie sami decydować o zmianie widoku, przesuwać go bądź obracać się o 360 stopni. Jedyne czego potrzebujecie to dostęp do internetu. Wirtualny spacer 3D Może być obsługiwany na różnych urządzeniach mobilnych (komputerze, tablecie bądź telefonie) oraz oglądany w okularach VR 3D. Dla Klientów, którzy wybrali u nas opcję projektu całego mieszkania – także możliwość przemieszczania się pomiędzy pomieszczeniami. Obsługa aplikacji jest prosta i intuicyjna.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami.
Zadzwoń do nas +48 533 476 416 lub napisz kontakt@4stronywnetrza.pl